Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będzie zmiana na stanowisku szefa Podlaskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia

Decyzja o odwołaniu dyrektora Podlaskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Jacka Roledera ma zapaść w piątek na posiedzeniu Rady NFZ. Chce tego minister zdrowia. Procedura jego odwołania została już wszczęta - potwierdza rzecznik Podlaskiego Funduszu Rafał Tomaszczuk.

Jacek Roleder jest najdłużej urzędującym dyrektorem oddziału NFZ w Polsce. Funkcję tę pełni od 10 lat. W 2014 roku przez 6 miesięcy (w nagrodę za dobre zarządzanie Podlaskim Oddziałem) został oddelegowany do pełnienia obowiązków szefa oddziału mazowieckiego. Nie wiadomo jeszcze kto miałby zostać nowym dyrektorem Funduszu w Białymstoku.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę