Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pięć tegorocznych egzaminów maturalnych do unieważnienia

Pięć tegorocznych egzaminów maturalnych trzeba będzie unieważnić z powodu pomyłek w wydawaniu formularzy testów egzaminacyjnych. Powodem każdej z tych pomyłek jest równolegle zdawana matura wg. tzw. starej i nowej formuły - maturzystom zespoły egzaminacyjne wydały nie te dokumenty, a oni nie zauważyli tego i zdawali nie swoją wersję egzaminu. Wszystkie te przypadki będą musiały być unieważnione.

Dwa unieważnione egzaminy dotyczą języka polskiego, dwa - angielskiego (w tej samej szkole) i jeden - matematyki. Największego pecha miała osoba z Białegostoku, która będzie musiała ponownie zdawać swoje wersje matury i z języka ojczystego i z matematyki.

Wszyscy maturzyści, którym unieważniono egzamin będą mogły zdawać go w drugim terminie, czyli w czerwcu.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę