Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W pożarze zginęły krowy

W nocy z czwartku na piątek we wsi Jastrząbka Młoda gmina Śniadowo spłonęły trzy budynki inwentarskie. W ogniu zginęły także dwie krowy. Straty oszacowano na 300 tys. zł

Jak poinformował rzecznik podlaskiej straży pożarnej Marcin Janowski, gdy strażacy przyjechali na miejsce, budynki płonęły już w takim stopniu, że trzeba było ratować sąsiednie zabudowania.
W raz z budynkami spłonęły także znajdujące się w środku dwie krowy, a także maszyny rolnicze m.in. kombajn, dmuchawa, zboże i słoma. Przyczyna pożaru nie jest na razie znana.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę