Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wojewoda apeluje do protestujących kierowców

„Wojewoda Podlaski apeluje o zaniechanie pochopnych działań, które mogą zdezorganizować pracę przedsiębiorstwa, funkcjonowanie komunikacji pasażerskiej oraz utrudnić prowadzenie dalszych rozmów dotyczących przyszłości Przedsiębiorstwa” To odpowiedź Marka Strzalińskiego na wezwanie protestujących związkowców z łomżyńskiego PKS-u o jego udział w rozwiązaniu konfliktu w zakładzie.

W imieniu wojewody do protestujących związkowców napisał Antoni Stokowski p.o. Dyrektora Wydziału Skarbu Państwa i Przekształceń Własnościowych PUW. W liście adresowanym do Komitetu Protestacyjno – Strajkowego w PPKS w Łomżu, a rozesłanym e-mailami do redakcji, Antoni Stokowski poinformował, że „Wojewoda Podlaski w trybie nadzoru rozpoznał sytuację zaistniałą w Przedsiębiorstwie PKS w Łomży” i uznał iż „rozwiązywanie wszelkich problemów dotyczących zarządzania przedsiębiorstwem, m.in. polityki kadrowej należy do kompetencji zarządcy. Z otrzymanych informacji wynika, że powstały konflikt dotyczy sprawy personalnej i ostateczne decyzje nie zostały podjęte.”
W związku z powyższym wojewoda zaapelował „o zaniechanie pochopnych działań” czyli rozpoczęcie od czwartku strajku w zakładzie.
Stokowski przypomina także, że na na Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego uzgodniono z kierownictwami przedsiębiorstw zorganizowanie w terminie do 25 maja 2005 r. spotkań z przedstawicielami załóg w sprawie prywatyzacji P PKS w Siemiatyczach, Zambrowie i Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę