Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

9 uczennic z Wysokiego Mazowieckiego zatruło się nieznaną substancją

Policja z Wysokiego Mazowieckiego poszukuje wandala, który rozpylił nieznaną substancję w miejscowym Liceum Ogólnokształcącym 9 uczennic trafiło na obserwację do szpitala. Uczennice skarżyły sie na drapanie w gardle i duszności. Jednak, jak powiedział nam Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem Jarosław Stankiewicz - nie trzeba było ewakuować całej szkoły.

Po zbadaniu nastolatek lekarze postanowili zatrzymać je w szpitalu na obserwacji. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę