Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Młody mieszkaniec Łomży oskarżył funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji o brutalne pobicie

Sprawę wyjaśnia tamtejsza prokuratura. Nocą z 1 na 2 maja policja zatrzymała pijanego, zachowującego się nieobyczajnie i awanturującego się mężczyznę. We krwi miał 2 promile alkoholu. W budynku komendy zaczął uskarżać się na ból głowy, wobec czego został przewieziony do szpitalnej izby przyjęć, gdzie stwierdzono między innymi pęknięcie błony bębenkowej w uchu. Taka jest wersja policjantów, którzy wykluczają stosowanie siły wobec zatrzymanego. Natomiast on sam twierdzi, że był dotkliwie bity już w radiowozie, a potem jeszcze w budynku komendy. Prokuratura rejonowa prowadzi dwa postępowania: jedno z wniosku znieważonych podobno policjantów, a drugie – z wniosku pobitego podobno chłopaka.

Poproszono już biegłego o ekspertyzę na temat charakteru obrażeń oraz okoliczności, w jakich mogło do nich dojść. Jeśli zarzuty mieszkańca Łomży potwierdzą się – będzie to pierwszy od wielu lat przypadek, w którym policjanci staną pod prokuratorskim zarzutem pobicia.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę