Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Anna Maria Anders rezygnuje z funkcji przewodniczącej Rady Ochrony Pamięci, Walk i Męczeństwa

Główne zdjęcie
Anna Maria Anders

Anna Maria Anders rezygnuje z funkcji przewodniczącej Rady Ochrony Pamięci, Walk i Męczeństwa. Nowa senator PiS złożyła rezygnację na ręce ministra kultury. Jak mówi rzeczniczka resortu Anna Lutek, Anna Maria Anders nie mogła pogodzić swojej pracy w radzie z funkcją senatora. Zrezygnowała również z członkostwa w radzie.

Anna Maria Anders została przewodniczącą Rady Ochrony Pamięci, Walk i Męczeństwa 15 stycznia 2016 r. Równolegle została pełnomocnikiem rządu do spraw dialogu międzynarodowego. Na początku marca wygrała wybory uzupełniające do Senatu w okręgu nr 59 obejmującym północną i zachodnią część województwa podlaskiego. Senator utrzyma funkcję pełnomocnika rządu do spraw dialogu międzynarodowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę