sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Święta zapowiadają się ładne

W nocy w okolicach Łomży temperatura powietrza spadła do -3 stopni Celsjusza, ale o poranku – o godz. 6. rano było już tylko -0,1°C. W ciągu dnia temperatura powietrza wzrośnie do 8°C. Mniej więcej tyle samo ma być w sobotę, ale w święta będzie znacznie cieplej. Synoptycy na niedzielę przewidują w Łomży ok. + 11°C, a w wielkanocny poniedziałek + 13°C. Poza tym w świąteczne dni ma być więcej słońca niż chmur.

Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni. (źródło: pogodynka.pl)
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni. (źródło: pogodynka.pl)

Dziś w regionie ma być zachmurzenie umiarkowane i duże. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni. W nocy miejscami możliwe opady deszczu, ale temperatura minimalna powinna utrzymywać się powyżej zera. W sobotę w ciągu dnia temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przewidują przelotne opady deszczu.

Wielkanoc słoneczna, ciepła i bez deszczu
W nocy z soboty na niedzielę opady będą zanikać, ale temperatura może spaść poniżej zera. W wielkanocną niedzielę, chmur raczej nie powinno być, a temperatura szybko ma rosnąć. Już około godz. 10. może wynosić 6 – 7°C, a ok godz. 14. synoptycy oczekują, że osiągnie nawet 11°C. Jeszcze cieplej do 13°C i bez deszczu ma być w lany poniedziałek.

Dla wszystkich, którzy na święta zamierzają wyjechać z Łomży, ważną informacja może być ta, że czym dalej na południowy zachód się wybierają będzie tam jeszcze cieplej. We Wrocławiu w poniedziałek ma być ponad 16°C w cieniu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0