Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Stawiski. Radny przyszedł pijany do pracy

Radny ze Stawisk przyszedł pijany do pracy. Został zwolniony dyscyplinarnie. Jak udało się nieoficjalnie ustalić Polskiemu Radiu Białystok, do incydentu doszło w piątek (18.03). Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia pracodawcy, dlatego został przebadany alkomatem.

Według osób z firmy, nie był to pierwszy raz, kiedy mężczyzna przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu, a wielokrotnie powtarzane ostrzeżenia nie przyniosły efektu. Dlatego tym razem został sporządzony protokół z badania alkomatem, a pracownik został zwolniony dyscyplinarnie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę