Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Na Legionów spłonęły auta

Dwa samochody osobowe spłonęły nocą przy Alei Legionów w Łomży. Strażacy zgłoszenie o pożarze aut na parkingu w pobliżu budynku vis a vis dawnej wojskowej jednostki chemicznej otrzymali ok. 4.30. Jak przekazuje dyżurny KM PSP w Łomży w płonących autach nikogo nie było, a w budynku, do którego sięgały już płomienie ognia, znajdowały się trzy osoby, które samodzielnie go opuściły.

Strażacy gasili płonące samochody i ratowali budynek. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu pożaru aut. Wyjaśniać mają to policjanci.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę