Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mikro wiec

Zaledwie kilka osób, w większości spoza Łomży, demonstrowało w piątek przed łomżyńskim ratuszem. W ten sposób członkowie Unii Lewicy wyrażali swoje poparcie dla łomżanki – matki dwójki chorych dzieci - domagającej się mieszkania komunalnego i dezaprobatę wobec działań prezydenta Łomży, który takowego lokalu jej odmawia.

Chodzi o rodzinę państwa Wojnarowskich. To małżeństwo, które wytoczyło szpitalowi i lekarzom precedensowy w kraju proces „o odmowę wykonania badań prenatalnych”. Dziś małżeństwo z dwójką ciężko upośledzonych dzieci mieszka w małym – o powierzchni zaledwie 31 m.kw. mieszkaniu. Rodzina od kilku lat pisze do władz Łomży prośby o przydział większego mieszkania komunalnego, ale bezskutecznie. Matka twierdzi, że prezydent Łomży i jego zastępca ją lekceważą i nie odpowiadają na jej pisma.

Dziś w obronie rodziny na Starym Rynku odbył się wiec poparcia. Zorganizowała go Unia Lewicy RP, która do udziału zapraszał wszystkich łomżan... przyszło niewielu, głównie dziennikarze....
Poparcie dla państwa Wojnarowskich przez kilkanaście minut demonstrowało zaledwie kilka osób, przede wszystkim z Warszawy. Na koniec wszyscy razem przeszli do ratusza, gdzie w biurze podawczym złożyli swój protest adresowany do prezydenta.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę