Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Warte ponad 200 tys. zł BMW skradli nieznani sprawcy z policyjnego parkingu w Łomży

Pochodzące z rozboju auto trafiło tu z podłomżyńskiej "dziupli" i mimo zamknięcia w pomieszczeniu, zostało odkryte przez przestępców. Po dostaniu się niezauważenie do wnętrza samochodu i uruchomieniu silnika, staranowali oni dwie przeszkody - wrota pomieszczenia i bramę wjazdową na parking, po czym uciekli w nieznanym kierunku. Nie przyniosły efektów zarządzone od razu pościg i blokady dróg - po samochodzie i złodziejach zaginął ślad.

W tej sprawie zatrzymani i tymczasowo aresztowani zostali dwaj mężczyźni. Zniknięcie auta z policyjnego parkingu usiłuje wyjaśnić Prokuratura Okręgowa w Łomży.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę