Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.białystok.pl

Zabójstwo w Biebrzy k. Rajgrodu. Nie żyje 29-latek

Do zabójstwa doszło w sobotę (20.02) w miejscowości Biebrza koło Rajgrodu. Nie żyje młody mężczyzna. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, miał liczne rany kłute.

Policję o zdarzeniu poinformował około 13:30 dyżurny pogotowia ratunkowego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 29-latka. Jak informuje oficer prasowa Komendy Policji w Grajewie Joanna Kiluk, ofiara to mieszkaniec powiatu puławskiego w województwie lubelskim. Jego ciało znaleziono w jednym z domów w Biebrzy.

Grajewska policja zatrzymała dwóch mieszkańców tej miejscowości, którzy mogą mieć związek z zabójstwem. To właściciel domu i jego znajomy w wieku 54 i 58 lat. Obaj byli kompletnie pijani. Przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają grajewscy śledczy pod nadzorem prokuratora.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę