Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wszystkie przedszkolaki są bezpieczne ... i nasze (?)

I maluchy i starszaki to bezpieczne przedszkolaki - takie hasło od października towarzyszyło łomżyńskim przedszkolakom. W całym mieście realizowany był program “Bezpieczny przedszkolak” . W ramach specjalnie przygotowanych zajęć maluchy uczyły się zasad bezpieczeństwa w domu, na podwórku i w przedszkolu, poznawały zasady ruchu drogowego, uczyły się zachowania w kontakcie z urządzeniami elektrycznymi i mechanicznymi, nieznanymi przedmiotami czy substancjami oraz postępowania w typowej sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

Wiceprezydent miasta Krzysztof Choiński nie raz zapewniał że władze Łomży popierają realizacje takich przedsięwzięć bo bezpieczeństwo przedszkolaków jest najważniejsze. W środę program oficjalnie zakończono. Rano ponad setka przedszkolaków przemaszerowało ze Starego Rynku do Urzędu Wojewódzkiego, gdzie podsumowano „Bezpiecznego Przedszkolaka”. Maluchy przygotowały scenki dotyczące bezpiecznego zachowania się w każdej sytuacji, a prezydent dyplomy z podziękowaniami dla przedszkolaków i ich opiekunek... tyle tylko że nie dla wszystkich.
Prezydent podziękował przedszkolom publicznym, a nie podziękował dwóm niepublicznym przedszkolom „Edukatora”. Dyrektor Izabela Klimczak podkreśla, że była zszokowana i zbulwersowana... dzieci pytały „czemu ich nie wyczytano?”
Dyrektor Klimczak dodaje, że władze miasta po raz kolejny pomijają dwa niepubliczne przedszkola. Nie ma ich nawet na oficjalnej internetowej stronie miasta. Być może dla tego, że są lepsze...
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę