Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pod Łomżą zapalił się autobus. Ewakuowano ponad 20 osób

Zapalił się autobus rejsowy pod Łomżą - trzeba było ewakuować 24 pasażerów. Kiedy kierowca zobaczył dym wydobywający się z komory silnika, zjechał na parking przy stacji paliw w Kisielnicy.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce przyjechały dwa zastępy Straży Pożarnej, ale ogień ugasił chwilę wcześniej kierowca. Najprawdopodobniej zapalił się olej wydobywający się z turbosprężarki. Autobus jechał na trasie Łomża - Gołdap. Przewoźnik zapewnił inny, sprawny pojazd

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę