Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znamy już nazwiska 19 osób które będą figurować na listach wyborczych z podlaskiego PSL.

Starzy, sprawdzeni działacze przeważaja wśród kandydatów do Sejmu z podlaskiego PSL. Znamy już nazwiska 19 osób które będą figurować na listach wyborczych stronnictwa. Konwencje powiatowe wybiorą jeszcze jedenaście osób bo podlaski PSL ma 30 miejsc na swoich listach. Wśród wybranych już kandydatów większość to dobrze znani działacze m.in. przewodniczący wojewódzkich struktur partii Adam Dobroński, wicemarszałkowie województwa: Krzysztof Tołwiński i Jan Kamiński, obecni parlamentarzyści: Józef Mioduszewski i Edmund Borawski były wicewojewoda białostocki Grzegorz Rykowski, były wojewoda łomżyński Mieczysław Bagiński czy Alicja Hryniewicka.

Wśród młodych ludowców kandydatem do Sejmu będzie m.in. Marek Trębicki szef młodzieżowych struktur podlaskiego PSL. Kandydaci zaprezentują się podczas wojewódzkich obchodów Święta Ludowego w Drohiczynie w najbliższą niedzielę.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę