Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W miniony weekend oficjalnie swoją działalności bracia kurkowi z Łomży

Główne zdjęcie
fot.: www.bractwokurkowe.w.pl

Łomżyńskie Bractwo Kurkowe, Towarzystwo Strzeleckie “Pospolite Ruszenie” - (tak brzmi oficjalna nazwa stowarzyszenia), ma za zadanie kultywowanie tradycji historycznych związanych z bractwem. W nazwie organizacji znalazło swoje odzwierciedlenie również szlacheckie pochodzenie mieszkańców regionu. Zachowanie tych tradycji również znalazło się w statutowych celach stowarzyszenia. Członkowie zobowiązuje się ponadto do ochrony dobrego imienia miasta, krzewieni kultury i oświaty w regionie.

Było to już kolejne spotkanie inicjatywne bractwa. Okazją do tego wydarzenia był dzień patrona biskupa łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Salwą honorową uczcili imieniny ordynariusza goście, członkowie bractwa z Warszawy. Posłużyła do tego niewielka replika, czarnoprochowego okrętowego działa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę