Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wojewoda kontra burmistrz Jedwabnego

Burmistrz Jedwabnego nie może rekomendować sam siebie i zostać wybrany przez radnych na sekretarza gminy - zadecydował wojewoda podlaski. Wojewoda unieważnił już druga uchwałę w tej sprawie radny miasta i gminy. W pierwszej, której rozstrzygniecie samorząd Jedwabnego zaskarzył do sądu administracyjnego, służby wojewody zakwestionowały nieprecyzyjny termin objęcia stanowiska sekretarza przez obecnego burmistrza, obecnie, gdy termin ten został precyzyjnie określony, stwierdzono, że niemozliwe jest rekomendowanie na to stanowisko samego siebie i łączenie stanowisk burmistrza i sekretarza, co zostało zakwalifikowane jako próba obejscia obowiązującego prawa.


Próby takie radni Jedwabnego rozpoczęli po tym gdy sąd skazał prawomocnym wyrokiem burmistrza za jazdę pod wpływem alkoholu, za co grozi mu utrata mandatu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę