Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dzień strażaka po łomżyńsku

Wyróżnienia, odznaczenia, awanse, nowe samochody i występy orkiestr strażackich – tak swoje święto wczoraj przez cały dzień obchodzili strażacy z Łomży i regionu. Uroczystości rozpoczęły się na Starym Rynku, gdzie uczestniczył w nich m.in. Wojewoda Podlaski Marek Strzaliński. Tu też łomżyńskim strażakom przekazano nowy samochód – ciężki samochód wspomagania na podwoziu Renaulta.

Przed południem strażacy przedefilowali ze Starego Rynku do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego gdzie odprawiono Mszę św. za strażaków po czym przy kościele odbył II Diecezjalny Przegląd Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych. Przy ołtarzu papieskim wystąpiły orkiestry m.in.: z Wyszkowa, Wysokiego Mazowieckiego, Ostrołęki, Różana i Kolna. Obchody swojego święta strażacy w powiecie zakończyli wspólną grochówką i festynem na fortach w Piątnicy.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę