Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mężczyzna stracił dach nad głową. Jego dom całkowicie spłonął

Schorowany starszy mężczyzna z Borkowa koło Kolna w pożarze stracił dach nad głową. W poniedziałek (18.01) po południu strażaków poinformowali sąsiedzi.

Gdy przyjechali na miejsce, cały budynek stał w płomieniach. Na szczęście mężczyzna, który tam mieszkał, był poza domem. Sam zgłosił się do strażaków. Na razie zaopiekowała się nim rodzina. Dom nie nadaje się do ponownego zamieszkania.
Trwa szacowanie strat. Jak poinformował nas dyżurny straży pożarnej, prawdopodobnie przyczyną był nagrzany piecyk elektryczny, który stał za blisko łóżka.


Pożar budynku gospodarczego
200 bel słomy i siany i samochód osobowy spłonęły w pożarze stodoły w miejscowości Grozimy pod Grajewem. Z ogniem walczyło 9 jednostek straży. Straty oszacowano na 150 tysięcy złotych. Udało się uratować mienie o wartości 300 tysięcy złotych.
Nikomu nic się nie stało. Na razie nie są znane przyczyny pożaru.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę