Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lekarz z Ciechanowca, który bez badań wystawiał zaświadczenia lekarskie - zatrzymany

Lekarzowi interniście z Ciechanowca i właścicielowi jednego z Ośrodków Nauki Jazdy w powiecie wysokomazowieckim postawiono zarzuty w związku z fałszowaniem dokumentacji. Z policyjnego dochodzenia wynika, że 64-letni lekarz bez badań wystawiał zaświadczenia lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem. 26-letni znajomy - właściciel ośrodka szkoleniowego nakłaniał go zaś do tych działań. Wobec obu zastosowano środek zapobiegawczy: poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.


Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego będą musieli teraz sprawdzić wszystkich uczestników kursów prawa jazdy, którzy korzystali z usług tego ośrodka, żeby sprawdzić ilu z nich skorzystało z oferty "zaocznych" badań. Dotychczas stwierdzono kilka takich przypadków, ale sprawa ma charakter rozwojowy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę