Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Samochód zderzył się z łosiem. Zginął 66-letni pasażer

Łosie na drodze w tej okolicy nie są rzadkością, tym razem doszło do śmiertelnego wypadku. Chodzi o drogę krajową nr 65 w okolicach Osowca.

W pobliżu wsi Ruda - między Grajewem a Mońkami - osobowe Renault zderzyło się w piątek (8.01) wieczorem z łosiem. Kierowca jechał z Moniek w kierunku Grajewa. Zwierzę wybiegło z prawej strony auta. Doszło do czołowego zderzenia. 66-letni pasażer zginął na miejscu, 55-letni kierowca Renault z obrażeniami trafił do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę