Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Chłopiec wbiegł pod samochód

Niespełna 9-letnie dziecko zostało potrącone przez samochód dostawczy. Ranne helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostało przetransportowane do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Na razie nie wiadomo jak poważne są obrażenia, których doznał potrącony chłopiec.

Do wypadku doszło około godz. 14. we wsi Pawełki pod Jedwabnem. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza nam informacje o wypadku. Mówi, że policja zgłoszenie otrzymała od dyżurnego wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego po godz. 14. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy są na miejscu wypadku, wynika, że chłopiec najprawdopodobniej wybiegł na jezdnię, zza stojącego za przystankiem autobusowym busa, wprost przed nadjeżdżający samochód firmy kurierskiej. Kierowca nie miał już szans na wyhamowanie i samochód uderzył w dziecko.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę