Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

TIR-y Legionów nie przejadą

Główne zdjęcie
fot. BP UM Łomża

Od soboty remontowany odcinek Al. Legionów przy dworcu autobusowym będzie zamknięty dla ruchu tranzytowego. Tiry jadące od strony Ostrowi Mazowieckiej zostaną skierowane na objazdy ulicami Piłsudskiego, ul. Spokojną, ul. Wojska Polskiego do Pl. Niepodległości. Od soboty wprowadzona zostanie także zmiana organizacji ruchu lokalnego.


W związku z przebudową wodociągów od Al. Legionów w ul. Kopernika (na odcinku ok. 50 m), zostanie ustawione od godz. 8.00 jutro (7 maja) oznaczenie zakazu wjazdu w ul. Kopernika, czyli ulica ta będzie całkowicie nieprzejezdna! - informuje ratusz.

Od wtorku (10 maja) od godz. 7.00 w Al. Legionów zostanie przeniesiony ruch obustronny na ciąg prawy (patrząc w kierunku północnym czyli w kierunku zjazdu na most), a będzie wyłączony z ruchu dotychczasowy pas przy ul. Dworcowej.
Nieprzejezdna w dalszym ciągu pozostaje też ulica Mickiewicza.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę