Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmiana na stanowisku komendanta wojewódzkiego policji

Będzie zmiana na stanowisku komendanta wojewódzkiego policji w Białymstoku. Jego obowiązki przejął właśnie pierwszy zastępca - młodszy inspektor Adam Petelski.

Komendant Sławomir Mierzwa jest teraz na zwolnieniu lekarskim. W ubiegłym miesiącu złożył jednak raport o zwolnienie ze służby z dniem 11 stycznia. Do tego czasu będzie na zwolnieniu, dlatego trzeba było powierzyć pełnienie jego obowiązków innej osobie - informuje rzecznik Komendanta Głównego Policji Marcin Szyndler. Jak dodaje, jest za wcześnie, by mówić, kto i kiedy zostanie powołany na to stanowisko. Na wniosek komendanta głównego komendantów wojewódzkich powołuje minister spraw wewnętrznych i administracji.

Nadinspektor Sławomir Mierzwa był komendantem wojewódzkim w Białymstoku od 2012 r. Wcześniej był komendantem w Olsztynie oraz Szczytnie. Młodszy inspektor Adam Petelski jest absolwentem Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Wcześniej przez wiele lat pracował w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Ma 42 lata, jest żonaty, ma córkę.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę