Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Wandale złapani przed świętami

Wczoraj łomżyńscy policjanci zatrzymali 17- i 18-latka - podejrzanych o uszkodzenie samochodów na osiedlowych parkingach. W audi powybijali wszystkie szyby i zniszczyli karoserię, a w ciężarowym iveco wybili przednią szybę i wyłamali lusterko boczne. Właściciele samochodów oszacowali swoje straty na łączną sumę około 6 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w ubiegłym tygodniu. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży funkcjonariusze w wyniku intensywnie prowadzonych czynności ustalili i zatrzymali wczoraj dwie osoby w wieku 17 i 18 lat podejrzane o te przestępstwa. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut zniszczenia osobowego audi, dodatkowo, starszy z nich odpowie za uszkodzenie drugiego samochodu. Grozi za to kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę