Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwie kolizje przed przejściami dla pieszych

Dwóm kierowcom - sprawcom kolizji odebrali prawo jazdy łomżyńscy policjanci. Do obu zdarzeń doszło w podobnych okolicznościach - przed przejściami dla pieszych. Sprawcy kolizji nie zatrzymali się i uderzyli w stojące samochody.

Do pierwszej doszło przed godziną 8:00. Kierowca autobusu PKS, który ją spowodował, był pod wpływem alkoholu - mówi Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Dlatego policjanci zabrali kierowcy prawo jazdy i odpowie on przed sądem za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu. Do drugiego zdarzenia doszło kilkanaście minut później. Tym razem sprawca wypadku był trzeźwy. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i zachowanie odpowiedniego odstępu od samochodu jadącego przed nami. Przypominają też o tym, że musimy być szczególnie uważni przed przejściami dla pieszych. Za wyprzedzanie bezpośrednio przed nim, lub na samym przejściu można stracić prawo jazdy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę