Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Czerniawski przeciw samorozwiązaniu Sejmu

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Tylko jeden poseł z „łomżyńskiego” Mieczysław Czerniawski – dziś niezrzeszony, a wcześniej w klubie SLD – głosował przeciwko samorozwiązaniu Sejmu. W czwartek popołudniu posłowie większością głosów SLD-UP i „niezrzeszonych” odrzucili trzy wnioski opozycji w tej sprawie. Łomżyński poseł Mieczysław Czerniawski trzykrotnie przeciwstawił się wcześniejszemu zakończeniu tej kadencji Parlamentu.

Byłe „łomżyńskie” ma w Sejmie czterech posłów. Poza Mieczysławem Czerniawskim, który wszedł tam z listy SLD-UP, są tam także dwaj posłowie PSL Edmund Borawski i Józef Mioduszewski, a także Wojciech Borzuchowski z PiS. Z tej czwórki tylko poseł Mieczysław Czerniawski nie chciał wcześniej rozstać się z fotelem w Sejmie.

Dodajmy, że Czerniawski dziś jest posłem niezrzeszonym. Z Klubu SLD został wyrzucony po tym jak jego klubowy kolega głosował za niego wykorzystując kartę poselską Czerniawskiego. Po tym głosowaniu Mieczysław Czerniawski został też ukarany przez Komisję Etyki Poselskiej za naruszenie zasad etyki poselskiej.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę