Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelne zaczadzenie w Grajewie

Młoda kobieta zaczadziła się w domu rodzinnym w Grajewie. Tamtejsi strażacy otrzymali zgłoszenie o dużym zadymieniu w piwnicy przy ulicy Reymonta. Na miejscu dowiedzieli się, że w pomieszczeniu może znajdować się kobieta. Nieprzytomną 29-latkę wyciągnęli z budynku. Medycy przeprowadzili resuscytację - niestety kobiety nie udało się uratować.

Jak ustalili strażacy do zadymienia doszło, ponieważ od rozgrzanego pieca zapaliło się składowane w piwnicy drewno. Ogień nie rozprzestrzenił się na wyższe kondygnacje.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę