Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nadciągają ulewy

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega, że po południu 04.05.2005, w nocy z 4/5.05 i w dzień 5.05. 2005r. na obszarze woj. podlaskiego i warmińsko - mazurskiego wystąpią opady deszczu miejscami dość intensywne. Przewidywana średnia wysokość opadów od 25 mm na Warmii i Mazurach do 40 mm/12 godzin na Podlasiu.


W ciągu dnia tj. 05.05 głównie w woj. podlaskim nadal możliwe są intensywne opady deszczu, średnio przewidywana wysokość opadów 10-20 mm/12godzin. Opadom deszczu mogą towarzyszyć lokalne burze. W czasie burz wiatr będzie silny i porywisty. Opady mogą spowodować lokalne podtopienia, a porywisty wiatr uszkodzenia w drzewostanie i sieci energetycznej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę