Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pierwszomajowe... ptaki

Wypuszczeniem 2,5 tys gołębi pocztowych sympatycy łomżyńskiej lewicy uczcili „Święto Pracy”. Na tradycyjnej „1 majowej masówce” na Starym Rynku w Łomży w niedzielne przedpołudnie pojawiło się zaledwie kilku najbardziej wiernych członków SLD. Nie było czerwonych szturmówek, nie było przemarszu ulicami miasta... z dawnych lat pozostały tylko gołębie i wspomnienia...

Z okazji święta 1 maja w Łomży nie zaplanowano żadnych imprez kulturalnych czy rozrywkowych. Członkowie SLD, którzy ok. 10.00 pojawili się na Starym Rynku, a po wypuszczeniu ptaków przeszli pod pomnik Bohdana Winiarskiego gdzie złożyli kwiaty.
Warto dodać, że pochodzący z okolic Łomży, Bohdan Winiarski w okresie międzywojennym był jednym z czołowych polityków Narodowej Demokracji.
Po II Wojnie Światowej był sędzią Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.

zobacz: Bohdan Winiarski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę