Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijany policjant

Prawie 2 promile alkoholu miał we krwi 23-letni funkcjonariusz policji z Wysokiego Mazowieckiego, którego zatrzymali do kontroli jego koledzy z tej samej komendy. Zdarzenie miało miejsce dziś nad ranem na jednej z ulic Szepietowa. Kontrola miała charakter rutynowy. Po zatrzymaniu samochodu policjanci nabrali podejrzeń co do stanu trzeźwości kierowcy. Zawieźli go więc do komendy w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie okazało się, że ma on 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymany policjant pracuje w Wysokiem Mazowieckiem od listopada ubiegłego roku, a obecnie przebywa na specjalistycznym szkoleniu w Katowicach - poinformował Radio Białystok rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji, młodszy aspirant Sławomir Murawski. Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu grozi mu kara do 2 lat pobawienia wolności.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę