Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wciąż nie wiadomo kto zastąpi Mieczysława Baszkę na stanowisku marszałka

Bez rozstrzygnięcia zakończyło się spotkanie podlaskich działaczy PSL w sprawie rekomendacji tej partii na stanowisko marszałka województwa podlaskiego.

Po tym, jak obecny marszałek Mieczysław Baszko przyjął mandat poselski ludowcy zastanawiają się, kto mógłby go zastąpić. Wśród najczęściej wymienianych kandydatów są obecni członkowie zarządu województwa Bogusław Dyjuk i Jerzy Leszczyński, ale także były wicemarszałek a obecnie wiceminister zdrowia Cezary Cieślukowski.

Decyzja ma zapaść dopiero po konsultacjach, które teraz przed PSL. Będą to przede wszystkim rozmowy z dotychczasowym koalicjantem w sejmiku Platformą Obywatelską ale także z Prawem i Sprawiedliwością. Ważne są również decyzje zarządu krajowego PSL, bowiem w wielu miejscach kraju takie rozmowy z przyszłym koalicjantem PSL mają być prowadzone.

Na wniosek PIS i PSL w przyszły czwartek miałaby się odbyć nadzwyczajna sesja sejmiku podlaskiego w sprawie sytuacji w sejmiku.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę