Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mistrz ortografii

Katarzyna Wiliwińska uczennica klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży wygrała konkursu Mistrz Ortograficznego Szkół Podstawowych Miasta Łomża. Konkurs zorganizowano po raz drugi. Mistrzyni odczytywany przez Jarosława Antoniuka – dyrektor Teatru lalki i Aktora - tekst napisał bezbłędnie.


Konkurs przeprowadzono w łomżyńskiej „dziesiatce”. Wraz z uczniami z podstawówek przystąpił do niego także m.in.: prezydent Jerzy Brzeziński, ale z racji wieku nie był klasyfikowany. Naszpikowany mnóstwem haczyków z zasad ortografii i interpunkcji tekst bezbłędnie napisała tylko Katarzyna Wilińska z kasy V F SP nr 10. To ona zajęła pierwsze miejsce w konkursie i tytuł łomżyńskiego mistrza ortografii. Drugie miejsce zajął starszy o rok Maciej Nierodzik z SP 9 (kl. VI C), a trzecie Lidia Tarczewska z SP 4 – kl. V B.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę