Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Były radny usłyszy wyrok ws. fałszywych oświadczeń majątkowych

Były radny sejmiku województwa podlaskiego usłyszy w środę (21.10) wyrok. Zdaniem śledczych Tadeusz W. przez 4 lata składał fałszywe oświadczenia majątkowe.

Prokurator żąda za to więzienia w zawieszeniu oraz 5 tys. zł grzywny. Oskarżony nie przyznaje się do winy i tłumaczy, że nie chciał zdradzać tajemnicy handlowej. Dodaje, że dołączył do oświadczeń swoje PIT-y i uprawnione organy mogły wszystko sprawdzić. Zdaniem prokuratora to nie wystarczy. Chodzi o oświadczenia za lata 2010-2013.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę