Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

12-osobowa rodzina straciła dom w wyniku pożaru

12 osób straciło dach nad głową po piątkowym (16.10), wieczornym pożarze domu jednorodzinnego we wsi Kosówka, koło Rajgrodu. Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie Arkadiusz Lichota, najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej, w przedpokoju drewnianego domu. Gaszenie pożaru utrudniał niesprawny hydrant. Wodę trzeba było dowozić.

Mieszkańcy zdołali uciec przed ogniem, dwie osoby trafiły do szpitala - to starszy mężczyzna i kobieta, którzy byli w szoku.
Powiatowy Inspektor Budowlany uznał że budynek nie nadaje się do zamieszkania. Pogorzelcy spędzili noc u sąsiadów i w gminnej świetlicy.

Duży dom jednorodzinny palił się również tej nocy przy ul. Bociańskiej w Łapach. Na szczęście mieszkający tam mężczyzna zdołał wybiec. Akcja gaśnicza była trudna, strażacy walczyli z ogniem od 21:00 do 2:00 w nocy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę