Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej w kościele

24-letni mężczyzna chciał okraść jeden z zambrowskich kościołów. Został zatrzymany na gorącym uczynku, gdy z plecakiem w którym schował część łupów ukrył się na poddaszu świątyni. Jak wynika z ustaleń policji mieszkaniec Zambrowa swoją ucieczkę z wysokości kilku metrów zaplanował po przewodzie elektrycznym.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie w poniedziałek dyżurny miejscowej komendy powiadomiony został o złodzieju, który może przebywać na terenie jednego z miejskich kościołów. Policjanci, którzy przyjechali we wskazane podczas sprawdzania pomieszczeń świątyni, na poddaszu, zatrzymali próbującego ukryć się tam 24-latka. Okazało się, że mężczyzna miał już zapakowany w plecaku łup, m.in. mikrofon i żarówki energooszczędne, który chciał wynieść. Usiłował również ukraść projektor oraz inne elementy oświetlenia. 24-latek usłyszał wczoraj zarzut usiłowania kradzieży. Ponadto mężczyzna odpowiadał będzie także za kradzież samochodu, do której doszło w połowie września na terenie miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę