Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Włamywacze

Dwaj mężczyźni włamywali się do osiedlowych sklepów, piwnic oraz domu jednorodzinnego na terenie Łomży. Straty właścicieli oszacowano na ok. 30 tys. zł. W piątek policjanci zatrzymali dwóch podejrzewanych o „skoki” mieszkańców miasta. Jeden ma 24, drugi 31 lat.

Do włamań do sklepów doszło we wrześniu. Jak wynikało ze zgłoszeń zginęły wtedy między innymi papierosy różnych marek, karty telefoniczne i pieniądze o łącznej wartości blisko 15 tysięcy złotych. Okazało się, że to nie jedyne przestępstwa, za które mogą być odpowiedzialni ci sami sprawcy. Policjanci ustalili, że włamali się oni do kilku piwnic w jednym z osiedlowych bloków. Z dwóch komórek wyniesiono rowery górskie oraz butelki z alkoholem o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych. Ponadto policjanci ustalili także, że 24 i 31-latek podejrzani są również o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego, gdzie po wyważeniu drzwi balkonowych z pomieszczeń mieszkalnych zniknęła biżuteria i pieniądze oraz elektronarzędzia o łącznej wartości blisko 9 tysięcy złotych. Obaj mężczyźni usłyszeli łącznie 9 zarzutów. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę