Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czy będą podwyżki w zambrowskim szpitalu?

Prawie 700 tys. zł zaległych podwyżek powinno wypłacić kierownictwo zambrowskiego szpitala miejskiego swoim pracownikom - tak uznał Sąd Rejonowy. "Orzeczenie to uzyskały pielęgniarki i położne pracujące w szpitalu, jednak dotyczy ono wszystkich zatrudnionych" - stwierdził prezes spółki Szpital Miejski, Przemysław Chrzanowski. Niemożliwe jest, by placówka wypracowała takie zyski, zaś środków takich nie ma w tegorocznym budżecie szpitala, jedynym sposobem uregulowania należności jest więc zasilenie jego kasy z zewnątrz. Kierownictwo spółki chce zaciągnąć na ten cel kredyt, ale konieczna będzie też pomoc właściciela, czyli Miasta - uważa prezes Chrzanowski.


Pracownice, które mają już korzystne dla siebie wyroki, zgodziły się jedynie poczekać z egzekujcją komorniczą do uprawomocnienia się orzeczenia drugiej instancji, do której władze szpitala się odwołały.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę