Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Mimo opadów - nadal niski stan wody w rzekach

Mimo opadów istotnie nie zmieniła się sytuacja hydrologiczna w Podlaskiem - wody w rzekach nadal jest bardzo mało. W Narwi w Ostrołęce w ciągu ostatnich trzech dni woda podniosła się o 4 centymetry (do 32). To blisko metr poniżej granicy stanu średniego. Z kolei w Nowogrodzie po opadach przybyły 2 centymetry wody.

Nieco lepiej jest na Biebrzy. W Osowcu woda od poniedziałku podniosła się o 11 centymetrów, choć tu także do stanu średniego brakuje blisko metra. W ostatnich dniach w Suwałkach i Białymstoku spadło około 25 litrów wody na metr kwadratowy, o 10 mniej w Łomży.

Hydrolodzy twierdzą, że dopiero kilkudniowe ciągłe opady mogłyby znacząco podnieść poziom wody w rzekach i gruncie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę