Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Mieszkańcy pozbawieni prądu

Prądu nie będzie w wielu częściach miasta. Od poniedziałku (7.09) przez cały tydzień energetycy planują przerwy w dostawie energii w Łomży.

Prace będą prowadzone rano, od 6:00 do 10:00 i później od 12:00 do 16:00. Prąd będzie wyłączany na kilku ulicach jednocześnie, ale jak informują energetycy nie zawsze na kilka godzin. Mogą to być krótkotrwałe przerwy w zasilaniu. Trzeba jednak pamiętać, że są one bardzo niebezpieczne dla sprzętu RTV i AGD, który mamy w domach. Dlatego, jeżeli to możliwe, na czas prowadzonych prac warto je odłączyć od gniazdek elektrycznych.

Harmonogram prowadzonych prac:

- Łomża (ST 2-1488, 2-1403) - ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Małachowskiego, ul. Prusa - krótkotrwałe przerwy w zasilaniu od 6:00 do 10:00 i od 12:00 do 16:00. (pw/wsz)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę