Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bielickiej do nieba nie wpuścili

Uwielbiana przez publiczność, 89-letnia Hanka Bielicka, powoli dochodzi do zdrowia po ciężkiej chorobie i operacji, jaką przeszła w październiku ubiegłego roku - pisze "Fakt". Aktorka żartuje, że do nieba jej wtedy nie wpuścili, bo nie miała na głowie kapelusza.

Bielicka zachorowała podczas przygotowań do występu w Końskich. Wtedy po raz pierwszy w swej karierze zmuszona była odwołać występ. Lekarze stwierdzili pęknięcie jelita i zapalenie otrzewnej. Po operacji pięć miesięcy przeleżała w szpitalu.

Niestety wiele wskazuje na to, że artystkę czeka kolejna operacja. Bielicka jest gotowa jej się poddać, choć zdaje sobie sprawę, że może jej nie przeżyć. - Trzeba mi to wszystko w środku pozszywać, mówi.

Zapowiada, że wybiera się teraz na malutki, kameralny występ do Poznania i tam zobaczy, czy wogóle może mówić i stać na scenie. Martwi się czy jeszcze pamięta swoje słynne monologi. - Myślę, że z tych dwóch tysięcy, które w życiu powiedziałam zostały tylko jakieś szczątki.
210407125521.jpg
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę