Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dodatkowe pieniądze na zakup pieca do hospicjum

Radni miejscy Łomży jednomyślnie zdecydowali o przekazaniu dodatkowych 10 tys. zł hospicjum. Przyznane przez nich pieniądze do dotacja celowa na zakup nowego pieca centralnego ogrzewania i forma rekompensaty za mniejszą w tym roku niż dotychczas dotację na działalność Stowarzyszenia p.w. Świętego Ducha, które prowadzi hospicjum.

Stowarzyszenie wystąpiło o sfinansowanie zakupu pieca kwotą 30 tys. zł, jednak miasto nie mogło wygospodarować większej kwoty, a dotację na działalność hospicjum obiecał przekazać także m.in. wicemarszałek województwa podlaskiego - przypomniał prezydent Mariusz Chrzanowski.

Ponadto władze hospicjum zamierzają we wrześniu przeprowadzić kwestę na finansowanie jego działalności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę