Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża. Będą zwolnienia nauczycieli

Od 1 września prace straci 9 nauczycieli z łomżyńskich szkół. To pracownicy Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych oraz Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących.

Po podsumowaniu tegorocznego naboru okazało się, że w pierwszej z tych szkół zbędnych jest 7 etatów nauczycielskich, w drugiej - 2. Poza tym w arkuszu organizacyjnym na nowy rok szkolny około 30 pedagogom będą zaproponowane ograniczenia etatów. Dotyczy to nauczycieli różnych przedmiotów - najczęściej języków polskiego i obcych, ale także wychowania fizycznego i matematyki.

Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego nie podaje liczby nauczycieli, którzy mieli umowy na czas określony i które wygasają im z końcem tego roku szkolnego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę