Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wysokie Mazowieckie: Szczątki ludzkie znalezione przy przebudowie ulicy w centrum

Na szczątki ludzkie natrafili robotnicy pracujący przy przebudowie ul. Ludowej w Wysokiem Mazowieckiem. Znaleziono je na niewielkiej głębokości podczas budowy kanalizacji burzowej niemal w centrum miasta. Po wykopaniu pierwszych kości wezwano lekarza, który jednoznacznie stwierdził, że to kości ludzkie.

Wówczas w miejscu odkrycia pojawił się prokurator i policja. To funkcjonariusze wykopali kolejne kości, w tym czaszkę i fragmenty dwóch kolejnych.

Roboty budowlane wstrzymano, a o znalezisku poinformowano także IPN, ponieważ pojawiło się przypuszczenie, że są to szczątki powojennych ofiar UB.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę