Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Ukradł i rozbił się czołowo

Nieznany mężczyzna w Śniadowie ukradł samochód Citroen i odjechał w stronę Łomży. Następnie, około godziny 13.30 przed miejscowością Ratowo – Piotrowo zderzył się z osobowym Fordem. Kierowca Forda z obrażeniami został zabrany do szpitala, natomiast sprawca kierowca Citroena uciekł.

Ze wstępnych informacji wynika, ze samochód Citroen Berlingo kilka minut wcześniej został skradziony spod banku w Śniadowie. Uciekający nim mężczyzna przed wsią Ratowo – Piotrowo wyjechał na czołowe zderzenie z osobowym Fordem Focusem. Jak relacjonuje pasażerka Forda, kierowca w ostatniej chwili odbił w prawo i otarł się z Citroenem. Prędkość zderzenia była tak duża, że auta znalazły się od siebie w odległości około 30 - 40 m. Kierowca Citroena od razu uciekł z miejsca wypadku w pole kukurydzy. Policja natychmiast ściągnęła funkcjonariusza z psem tropiącym, aby podjął trop. Kierujący skradzionym Citroenem Berlingo został ujęty w bezpośrednim pościgu. Od zatrzymanego mężczyzny z Krakowa, rocznik 76, wyczuwalna była woń alkoholu. Miał w wydychanym powietrzu prawie 2 promile. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zostal zatrzymany w areszcie.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę