Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Polka wjechała w Litwinów, a łoś - w Polaka

Główne zdjęcie
Kobylin, DK 61

Na wysokości miejscowości Kobylin, w połowie drogi krajowej 61 z Łomży do Stawisk, kobieta kierująca samochodem Fiat Siena włączała się do ruchu na ruchliwej trasie i najprawdopodobniej to ona nie ustąpiła pierwszeństwa starszemu małżeństwu z wnukiem, jadącemu autem Voyager. A jak było wieczorem na drodze 645 ze Zbójnej do Łomży, na razie nie wiadomo – tam jednak łoś poległ.

Kobylin, DK 61
Kobylin, DK 61
Kobylin, DK 61
Kobylin, DK 61

Wszyscy uczestnicy międzynarodowego zdarzenia drogowego w poniedziałek po południu na DK 61 kolo Kobylina byli trzeźwi. Poważniejszych obrażeń nie odniosło również małżeństwo dziadków z Litwy, które podróżowało z dziewięcioletnim chłopczykiem. Jednak ich wnuczek trafił do łomżyńskiego szpitala na obserwację...
W poniedziałek wieczorem na drodze 645, trzy kilometry za Zbójną w kierunku Łomży, jechał audi 21-letni mieszkaniec gminy. Około godziny 21.15 niespodziewanie na drodze pojawił się łoś, który w wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu. Wyskoczył z prawej strony jezdni, w wyniku czego samochód audi ma rozbitą szybę czołową, lampę przednią i maskę silnika. Szczęśliwie, nikomu z podróżujących nic poważnego się nie stało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę