Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Postrzelona z długopisu

O nietypowym zdarzeniu informują policjanci. W jednym z barów w Białymstoku została postrzelona 33-letnia kobieta. Jak się okazało przypadkowo wystrzelił długopis przerobiony na samopał. Właścicielem bardzo niebezpiecznego długopisu okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego, w którego mieszkaniu później mundurowi znaleźli blisko 70 sztuk różnego rodzaju amunicji.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w piątek wieczorem w lokalu gastronomicznych w centrum Białegostoku 33-latka spotkała się ze znajomym 57-latkiem z powiatu wysokomazowieckiego. Mężczyzna wychodząc zostawił na stoliku długopis. Po chwili do kobiety dosiedli się trzej nieznajomi. W pewnym momencie jeden z nich zainteresował się nietypowo wyglądającym długopisem. Gdy zaczął nim manipulować urządzenie niespodziewanie wystrzeliło.
- Pocisk najpierw uderzył w stojący na stoliku kufel, a następnie rykoszetem trafił w dłoń i klatkę piersiową 33-latki – podaje policja zaznaczając, że życiu rannej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.
Funkcjonariusze szybko ustalili właściciela strzelającego długopisu, a następnego dnia ujęli go. Przy okazji w jego mieszkaniu policjanci dodatkowo znaleźli w sumie blisko 70 sztuk różnego rodzaju amunicji. 57-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego usłyszał wczoraj zarzuty. Teraz za posiadanie broni palnej bez zezwolenia, nielegalne posiadanie amunicji oraz narażenie 33-latki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia odpowie przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę