Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym

Główne zdjęcie
Grajewo

Tragiczny wypadek na torach w Grajewie. Doszło do niego na niestrzeżonym przejeździe przy ulicy Topolowej. Z pociągiem relacji Gdynia - Białystok zderzył się osobowy opel vectra. Na miejscu zginął jadący samochodem młody mężczyzna. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy 22-latek spieszył się do pracy, którą miał rozpocząć o 14:00.

Jak tłumaczy Kamil Sorko z zespołu prasowego podlaskiej policji do tragedii doszło na niestrzeżonym przejeździe, nie było praktycznie świadków zdarzenia, oplem jechał wyłącznie kierowca.

Z powodu wypadku pociąg "Pojezierze" relacji Gdynia - Białystok stoi na torach. Pasażerowie muszą czekać aż policja i prokuratura zakończą czynności na miejscu. Policja nie podaje, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia. PKP organizuje komunikację zastępczą. (eb/ary)

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę