Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rozpoczynają się remonty dróg w Łomży

Od jutra problemy z przejazdem przez Łomżę mogą mieć kierowcy na Alei Legionów. Kosztem 4 mln 600 tys. zł przebudowane zostanie skrzyżowanie tej ulicy z ulicą Sikorskiego i odcinek łączący fragmenty alei Legionów zmodernizowane w latach ubiegłych (od ul.Spółdzielczej do Dmowskiego). W odróżnieniu jednak od remontów ubiegłorocznych ten będzie się odbywał przy utrudnionym, ale zachowanym przejeździe. Objazdy zalecane są jednak ze względu na możliwe spiętrzenia ruchu. W najbliższym czasie trudności na łomżyńskich drogach wystapią jeszcze na ul. Zjazd (od mostu do stadionu) skrzyżowaniu Zawadzkiej z Szosa Zambrowską, Giełczyńska i ul.Polową (w okolicach Teatru Lalki i Aktora) i na skrzyżowaniu Poznańskiej z Browarną.

Podczas prac planowanych na kilka miesięcy przebudowane zostanie zupełnie jedno z najważniejszych w Łomży skrzyżowań drogi krajowej, w której ciągu przebiega Aleja Legionów.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę